Pomyśleliśmy, że warto wyjaśnić naszą skalę ocen. Wiadomo, oceny mogą się różnić między recenzentami, jedni dają 5 za wszystko co nie jest tragiczne, u innych jest to rzadkość. Dlatego poniżej chcemy wyjaśnić naszą niedzielnograczową skalę ocen. Ktoś może powiedzieć „rychło w czas, blog funkcjonuje już od lat, dopiero teraz obudziliście się, żeby wyjaśnić skalę ocen?” Przyznam, inspiracją tutaj była nasza obecność na portalu Yelp i ich recenzje, z jasnym wyjaśnieniem, że takie np. 3 gwiazdki to nic złego – ot, po prostu przyzwoita knajpa, dobra, ale niczym się nie wyróżniająca. Takie dopowiedzenie było czymś, czego, jak stwierdziliśmy, u nas brakowało – i postanowiliśmy to nadrobić.

gra

Skala ocen Niedzielnych Graczy


5 -Klasyk w swoim gatunku. Gra, którą po prostu trzeba mieć, zwłaszcza jeśli lubisz dany typ gier. A jeśli nie lubisz, spróbuj, ten tytuł ma szansę Cię przekonać.


4 – Gra bardzo dobra, zdecydowanie warto rozważyć zakup. My z pewnością jeszcze nie raz w nią zagramy!

3 – Gra OK. Nie jest wielkim hitem, ale nikt nie będzie raczej żałował spędzenia z nią kilku chwil…

2 – Przejdzie. Może jest to całkiem  dobra gra, która ma jednak jakąś dużą wadę. A może po prostu gra przeciętna, jedna z ogromnej rzeszy gier, na które po prostu nie warto poświęcić za dużo czasu? Jeśli nie masz niczego innego do grania, ten tytuł się nada, ale jeśli masz coś innego – po co sięgać akurat po ten?

1 – Gra zła. Ktoś coś spaprał. To naprawdę nie powinno było wyjść w tej postaci. Nie marnuj czasu. Pieniędzy tym bardziej.0 –  Gra tragiczna. Uciekaj! Kryj się! Gra, której nie warto brać nawet za darmo, chyba, że na rozpałkę.

Recenzja: 7. W Obronie Lwowa
Recenzja: Przebiegłe Wielbłądy